8 علت کم شدن فشار پمپ آب + نحوه حل مشکل پالایه سازان

قیمت پمپ آب خانگی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که خریداران اغلب سعی بر آن دارند تا ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین گزینه را در اولویت خریدهای خود قرار دهند. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی تنها با هدف کسب سود بیشتر نرخ هزینه بالایی را برای محصولات خود ارائه می‌دهند. انتخاب پمپ آب مناسب نیازمند توجه به نیازها، شرایط کاری و محیط اطراف آن است. با مشورت با متخصصان و مطالعه دقیق، می‌توانید پمپی را که بهترین عملکرد را با کمترین هزینه ارائه می‌دهد را انتخاب کنید.

پمپ آب

گونه‌های مختلف پمپ با توان نیم اسب و یک اسب و در انواع جتی، دو پروانه، محیطی و خودمکش از جمله پر‌استفاده‌ترین انواع پمپ آب خانگی هستند که، وظیفه پمپاژ آب چاه یا مخزن به قسمت‌های گوناگون ساختمان را بر عهده دارند. جالب است بدانید که این دسته از پمپ‌ها در سیستم‌های آبیاری اتوماتیک و آبیاری باغ ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر لوله کشی بازسازی نشده باشد، روشن است سال ساخت بنا رابطه مستقیمی با نوع و عمر لوله‌کشی داخلی ساختمان دارد. در صورت انتخاب پمپ آب با توان و فشار بیشتر از توان مناسب، لوله‌کشی داخلی ساختمان به مرور آسیب می‌بیند که به سبب آن هزینه‌های جانبی زیادی ایجاد می‌شود.

نصب و راه اندازی پمپ

این امر ممکن است برای استفاده‌هایی که نیاز به حجم بالای آب دارند، ناخواسته باشد. پروانه یا پره پمپ آب، قطعه‌ای است که به دور محور شفت چرخش می‌کند.

پمپ آب

با فعال‌کردن پمپ خانگی، فشار آب را بالا رفته و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. سیستم‌های تقویت‌کننده فشار انواع پمپ آب خانگی، به شکلی طراحی شده‌اند که می‌توانند فشار آب را برای سازه‌هایی با ارتفاع متوسط و یا حتی بسیار مرتفع افزایش دهند به شکلی که آب به طبقات آخر نیز برسد. پمپ جت از نوع پمپ های سانتریفیوژی میباشد که به روش خودمکش کار میکند و تنوع کاربری فراوانی دارند.

پمپ آب 0/8 اسب محیطی دلتا DELTA مدل QB70

در مجتمع‌های مسکونی و ساختمان‌های چند طبفه، برای حفظ فشار آب و رساندن آب به طبقات بالاتر نیاز به دستگاه پمپ آبرسانی نیاز می‌شود. گروه آی ناین دارای نمایندگی و واردات مستقیم برندهای معتبر و با کیفیت پمپ های آب خارجی می باشد. همچنین توزیع و فروش پمپ تولید شده توسط برندهای داخلی نیز بصورت مستقیم و بدون واسطه در این سایت صورت میپذیرد.

  • سیل‌های فلزی به دو صورت بازشونده (پیستونی) و جمع شونده (شفت جک) وجود دارند و در جاهایی بکار می‌روند که میزان حرارت بسیار بالا است.
  • فراموش نکنید که در صورت نیاز کافی است تا با کارشناسان سایت تماس حاصل نمایید و به‌صورت جامع و رایگان مشورت بگیرید.
  • اما محصولات دیگری در بازار موجود هستند که همه آنها دارای میزانی صدا می باشند که هر چقدر از طول عمر پمپ گذشته باشد این میزان از صدا بیشتر خواهد شد.
  • مقاله پمپ خانگی اطلاعات جامعی راجع به ویژگیهای انواع مختلف این پمپ، راهنمای خرید، آموزش نصب پمپ ، عیب یابی پمپ و غیره در اختیار شما قرار داده است.

این محصول که از انواع پمپ تک فاز بوده برای ساختمان های مسکونی یک تا دو طبقه و تک واحدی پیشنهاد می شود. پمپ آب خانگی با ست کنترل نسبت به مدل قبلی هزینه خرید کمتری را دارا می باشد.

این سری از محصولات به نوعی طراحی شده اند که در مناطق گرمسیر و دارای آب و هوای گرمتر بیشترین کاربرد را دارند و برای پمپاژ آب از چاه ها بهترین گزینه به شمار می روند. این پمپ ها برای تقویت فشار آب در ساختمان ها، ویلا ها و مجتمع ها، استخرهای خانگی، فواره ها، کارواش، حوضچه های پرورش ماهی، سیستم های شستشوی صنعتی، کاربری های کشاورزی و تغذیه انواع بویلر کاربرد دارند.

این نوع پمپ‌ها را باید در ارتفاع برابر یا بیشتر نسبت به مخزن آب نصب کرد. پمپ آب‌ های بشقابی برای ساختمان‌هایی با حداقل سه واحد مناسب هستند.

این امکان به پمپ گریز از مرکز اجازه می‌دهد تا جریان‌های پیوسته با فشار بالا ایجاد نماید. نشتی لوله های آب یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است هنگام استفاده از پمپ ها رخ دهد. علائمی که نشان می دهند این لوله ها دچار نشتی شده اند شامل روشن و خاموش شدن مکرر پمپ، و کار کردن لحظه ای آن در زمانی است که هیچکدام از شیرهای آب باز نمی باشند.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.